Všetko najlepšie k 1.narodeninám bekvåm!

Jeden rok vie uletieť veru veľmi rýchlo. Uplynul presne rok, čo oficiálne vznikol Bekvåm. V mojej hlave sa myšlienka založiť si vlastnú firmu a značku rodila dlho. O tom som tu ale už raz písala, tak sa nechcem opakovať.

Dnes chcem napísať niečo k prvým narodeninám Bekvåm. Tak ako mále bábätko spraví neuveriteľný pokrok za jeden rok, z malého človiečika, ktorý sa nevie ani len sám pretočiť na bok, tak sa za rok z neho vyvinie osobnosť, ktorá dokáže mať svoje názory, vie sa postaviť na svoje nohy a začne objavovať svet z inej perspektívy. Tak si aj  ty Bekvåm za jeden rok svojej existencie prešiel veľkú cestu. Od nováčika, ktorého nikto nepoznal, sa zrazu stáva to malé dieťa, ktoré sa snaží postaviť na nohy a chce ísť svojou cestou. Si obklopený skvelou rodinou a za ten rok si veru spoznal svet z úplne inej perspektívy. Myslím, že môžem napísať, že taký pokrok si si možno ani len nedokázal predstaviť pri svojom zrode.

Všetko najlepšie k 1.narodeninám bekvåm!

Prajem ti môj milý Bekvåm, aby si mal stále šťastie na skvelých a inšpiratívnych ľudí v tvojom okolí. Aby si stále vymýšľal a sníval. Aby sa ti tie sny následne plnili. Samozrejme, že k postaveniu sa na vlastné nohy patrí aj lekcia od života, že nič nie je zadarmo, a preto, ak chceš ísť naďalej za svojimi snami, musíš tvrdo makať. No to k tomu postaveniu sa na vlastné nohy patrí a iba ťa to posilní, tak sa nemusíš ničoho obávať. Prosím, ničoho sa neboj. 

Prajem ti môj drahý Bekvåm, aby si sa mohol stretávať pravidelne s tvojimi zákazníkmi na rôznych eventoch a akciách a tie nech ťa naďalej inšpirujú k ďalšej tvorbe. Prajem ti, aby si načúval pozorne a nechal si poradiť. Dúfam, že budeš mať šťastie tak ako doteraz na šikovných a kreatívnych ľudí pri všetkých tvojich spoluprácach.

Prosím, nezabúdaj na životné prostredie a mysli vždy ekologicky. Planétu Zem máme iba jednu a tak ťa prosím, pomáhaj ju chrániť. Nenechaj sa odradiť prekážkami. Prekážky sú výzvy, ktoré keď ich prekonáš, ťa posunú dopredu.

Prajem ti, aby si mohol cestovať a spoznávať svet. Aby si naďalej robil radosť tvojou tvorbou a aby tvoje produkty slúžili tvojim zákazníkom dlho. Prosím ťa, nezabudni na tvoje pôvodne poslanie a to tvoriť Bekvåm kúsky, v ktorých sa budú tvoji zákazníci cítiť pohodlne za každých okolností.

Stela a Dorotka v ATALIE pončách

Posledný rok s tebou bol pre mňa veľmi náučný, plný inšpirácie, nových skúseností a nových ľudí. Už som skoro zabudla, aký je ten prvý rok s takým bábätkom. Prebdené noci mi ale zrazu neprekážali, keďže som vedela, že to spolu chceme niekam dotiahnuť a tak, keď to bolo potrebné, pracovala som aj večer či v noci. Obdobie medzi prvým a druhým rokom bolo s mojimi deťmi jedno z najkrajších, zrazu už neboli bábätká, ale malí ľudia, ktorí sa postavili na nohy, rozumeli a vedeli reagovať a komunikovať. Teším sa môj milý Bekvåm na ďalší rok s tebou. No a nenahnevám sa, keď pôjdeš v šľapajach Stely a Félixa, ktorí od roka prespali celú noc. Predsa potom cez deň budeme mať obaja viac energie na všetky tie bláznivé nápady, ktoré spolu vymýšľame a chceme zrealizovať.

Tvoja Martina

Fotky: Matej Kmeť Photography

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.