bekvam pohodlné odevy
Detské pončo kvalitné prírodné tkaniny a materiály

ľahkosť nosenia

BEKVÅM je mladá rodinná firma so zameraním na jednoduché a pohodlné odevy. Pre naše výrobky používame iba certifikované kvalitné prírodné tkaniny a materiály. Na zabezpečenie trvalej udržateľnosti sú dizajny šité v spojených veľkostiach a môžu byť preto nosené aj viac sezón. Naše výrobky sa ľahko nosia a kombinujú, pretože sú navrhnuté minimalisticky.

Všetky pončá, uteráky, detské uteráky a tašky sú vyrobené z bavlny a / alebo bambusu.

BEKVÅM znamená po švédsky pohodlné, jednoduché, prirodzené, bezstarostné. Všetky slová definujú ideu ktorá stála za zrodením značky bekvåm.

Prvá kolekcia je inšpirovaná našou láskou ku Švédsku a jeho minimalizmom. Táto krásna krajina nás chytila za srdce hneď od prvého momentu, čo sme do nej vstúpili. Keď žijete vo Švédsku ste neustále obklopený vkusom, krásnymi ale minimalistickými vecami. A to nielen čo sa týka oblečenia a módy. Krásna je architektúra, krajina a dizajn. Odtadiaľ čerpáme inšpiráciu pre letnú kolekciu 2018, ktorej farby a vzory boli veľmi starostlivo navrhnuté. Všetky naše peshtemaly sú vyrobené v Turecku, kde má výroba peshtemalu stáročia tradíciu.

ATALIE je najjemnejšia rada. Skladá sa z 90 % bambusu a 10 % bavlny. Je veľmi jemná a nežná. Dostala švédske ženské meno Atalie, ktoré v preklade znamená jemná.

BORE rada je zložená z 100 % bavlny. Je dostupná v troch farebných prevedeniach, zemitých farieb. Šedá, vínovo červená (burgundy) a pieskovo hnedá. Táto rada stvárňuje drsné švédske moria, ich vlny a vodu. Preto bola pomenovaná švédskym mužským menom Bore, ktoré znamená, ten ako severný vietor.

SUNNI, tak ako to už aj meno prezrádza, je najpestrejšia z našich troch radov. Je zložená 100 % z bavlny. Je farebná, pestrá a hravá. Dostupná v troch farbách: červená, modrá a žltá. Červená ako letný západ slnka, modrá ako voda a žltá ako slnko. Preto bola pomenovaná švédskym ženským menom Sunni, ktoré v preklade znamená, bola darom od slnka.