Život sa akoby na malý okamih zastavil a každý z nás, s výnimkou lekárov, zdravotných sestier, hasičov, policajtov, predavačiek či iných hrdinov vtedajších dní, mal možnosť porozmýšľať, čo je v živote skutočne dôležité. Výhovorky typu „nemám čas, nestíham“ už neboli na mieste. Veľmi nás však mrzí, že pandémia zasiahla viacerých podnikateľov či ľudí, ktorí prišli o prácu.
Kimono na každú príležitosť
Aj my sme mali pre vás pripravené viaceré novinky, no krajina sa uzavrela, výroba sa spomalila a značke BEKVÅM neostávalo nič iné ako čakať.
Napriek všetkým problémom, ktorým sme čelili, sme veľmi šťastní, že svetlo sveta uzreli dlhé dámske kimoná ASTRID a ALMA, ktoré by nemali vo vašom šatníku chýbať.

Ak ešte stále neviete, či vycestujete do zahraničia, nemusíte sa obávať, pretože kimono nie je vhodné len na pláž, ale aj do pôrodnice, sauny či na večernú prechádzku s priateľmi. Využijete ho však aj doma, keď sa budete chcieť cítiť pohodlne a budete si užívať chvíle s najbližšími.
Na výrobu kimona sa spotrebujú tri veľké osušky
Veľkou výhodou je, že kimono sedí nielen útlym či vysokým, ale aj tehotným ženám. Dámske kimoná šijeme na Slovensku, pričom na výrobu jedného kimona sa spotrebujú tri veľké osušky.
Novinky ASTRID a ALMA majú opasok, ktorý je uchytený v prišitých pútkach. Nechýbajú ani dve veľké praktické vrecká, do ktorých si môžete odložiť potrebné veci. Ďalším pozitívom sú rukávy, ktoré si v prípade horúčav viete elegantne skrátiť vyhrnutím.

Látka, ktorú si zamilujete
Dlhé dámske kimono ASTRID je vyrobené zo 100 % bavlny, zatiaľ čo kimono ALMA je vyrobené zo 60 % ľanu a 40 % bavlny.
Látka týchto noviniek je ľahká, priedušná a savá. Kimono je práve preto nielen na leto, ale aj na chvíle strávené v pohodlí domova ako stvorené.
