Tričká zo 100 % recyklovanej látky

Tento pocit pozná pravdepodobne každá dáma. Opakuje sa takmer každé ráno počas pracovného týždňa. Postavíme sa pred skriňu a istý čas len hľadíme a frfleme, že si nemáme čo obliecť. A keď si už niečo konečne vyberieme, zistíme, že nám to nepasuje k ostatným častiam oblečenia. Značka BEKVÅM však prichádza s novinkou, ktorá vyrieši všetky problémy. 

Dámske tričká vyrobené z 100% recyklovanej látky

Novinka, ktorú si zamilujete aj vy 

Pri oblečení by sme však nemali zabúdať na to, že nie je dôležitá kvantita, ale kvalita. BEKVÅM práve preto prichádza s novinkou, ktorá poteší viaceré dámy. Keďže myslíme ekologicky, do našej ponuky sa dostávajú tričká s krátkym rukávom zo 70 % recyklovanej bavlny a 30% recyklovaného polyesteru. Veľkou výhodou tohto materiálu je, že sa nevyrába bavlna navyše, nemíňa sa voda a používajú sa staré bavlnené látky, ktoré sa roztriedia podľa farby a látka sa následne zomelie. 

Látku kupujeme z Fínska a myslíme si, že vždy je lepšie použiť na výrobu niečo staršie, aby sme zbytočne nezaťažovali životné prostredie. Výrobou jedného trička ušetríme 2700 litrov čistej vody v porovnaní s výrobou trička z nových surovín.

Okrem toho sa realizovala potlač tričiek na Slovensku, ekologickou metódou tlače, a použítím najmodernejšej technológie digitálnej pigmentácie. Bez použitia a znečistovania vody a s nízkou spotrebou elektrickej energie.

Plavci od Ivany Kozlai Lauridsen

Biele tričká s potlačou majú krátky rukáv. Jednou z ilustrácií sú plavci od známej grafičky a ilustrátorky Ivany Kozlai Lauridsen, ktorá pochádza zo Slovenska, no žije v Dánsku. So značkou som sa rozhodla spolupracovať na základe spoločnej ideológie, pričom Bekvåm kladie dôraz na kvalitné materiály a škandinávsku jednoduchosť vo výbere svojich látok a vzorov,“ povedala Ivana. 

Ivana pripravila grafiku na letné detské či dámske plavky a tričká zo 100 % recyklovanej látky. „Bekvåm je pre mňa advokátom za lepšiu Zem, krajinu a prakticky ukazuje spôsoby, ako využívať prebytočné materiály na výrobu užitočných prvkov oblečenia. Veľmi sa mi páči sortiment, kde je možné vidieť, že značka ide svojou vlastnou cestou,“ dodala známa ilustrátorka a grafička. 

Na svoje si prídu všetky dámy 

Nakoľko ide o biele tričká čí tričká s minimalistickou potlačou, nemusíte sa obávať, že by ste ich nedokázali zladiť s nohavicami, sukňou či šortkami. Hodia sa skutočne ku všetkému a na svoje si prídu útlejšie, ale aj vyššie dámy. Tričká máme v troch veľkostiach, a to S, M a L. 

Netreba však dlho váhať, pretože ide o limitovanú edíciu. Dámy môžu potešiť seba alebo svoje maminy či kamarátky, no príležitosti sa môžu chopiť aj páni. Ich manželky alebo priateľky takýto darček určite poteší. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.